#

Wdrożenie komputera w chmurze w biurze rachunkowym

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:48:29

Biura rachunkowe są jedną z najliczniejszych grup naszych klientów. Najczęściej biura zamawiają od 3 do 7 stanowisk. Na czym polega wdrożenie e-Pulpit24? Nasi specjaliści migrują bazy danych, instalują oprogramowanie dla księgowych, nadają odpowiednie dane dostępowe. W ramach usługi udostępniamy za darmo sprzęt komputerowy do utworzenia stanowiska pracy: dostarczamy i podłączamy monitory, klawiatury, myszki i mini komputery. Nierzadko sprzedajemy i konfigurujemy drukarki wielofunkcyjne, tusze i tonery. Aby w pełni obsłużyć naszych klientów, oferujemy instalację programów księgowych takich jak Rachmistrz, Subiekt, Rewizor i innych programów kadrowo – płacowych.

Biuro rachunkowe w chmurze

Pracując na komputerze w chmurze można korzystać z oprogramowania, baz danych, aplikacji, z każdego urządzenia z każdego miejsca. Po połączeniu się ze swoim e-pulpitem korzystamy z szybkiego światłowodu. Jest duża korzyść, gdy obecnie posiadamy słabe łącze internetowe. Dla przykładu, Pani Księgowa jechała na konferencję i w pociągu miała wolny Internet. Połączyła się ze swoim e-pulpitem i w czasie 3,5 godzinnej jazdy mogła swobodnie pracować na swoim komputerze, ze swoimi programami księgowymi, dokumentami i szybkim Internetem.

Programy księgowe Rachmistrz GT, Subiekt GT, Rewizor GT, Biuro GT.

Bezpieczeństwo w chmurze

Użytkownicy e-Pulpit24 nie boją się o utratę danych lub włamanie na konto. Nad bezpieczeństwem sieciowym czuwa serwerowy firewall, a programy antywirusowe regularnie skanują dyski. Podczas pracy w kilka osób na jednej bazie danych może zdarzyć się sytuacja, w której ktoś przypadkiem usunie ważne dane. Na prośbę klientów odzyskujemy dane w bardzo szybkim czasie, ponieważ codziennie wykonujemy kopię bezpieczeństwa kont naszych Klientów!

Rozwój biura rachunkowego

W pewnym momencie prowadzenia biura rachunkowego przychodzi czas, w którym jest za dużo klientów, a za mało rąk do pracy. Nadchodzi pora na zatrudnienie nowego pracownika! W standardowym przypadku wiąże się to z kupieniem nowego sprzętu. Średni koszt nowego komputera z monitorem z myszką i klawiaturą to 2500 zł. Korzystając z e-Pulpit24 wystarczy domówić kolejne stanowisko, a nasi technicy przyjadą i przygotują sprzęt komputerowy do pracy dla nowego pracownika – i to wszystko w ramach ceny 180 zł!

Stanowisko pracy: mini komputer, monitor, myszka i klawiatura jest gratis przy zamówieniu e-Pulpit24!

Podsumowanie

Komputer w chmurze to nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które usprawnia pracę biur rachunkowych. Czy jest drogie? Jedno stanowisko wraz ze sprzętem komputerowym kosztuje 180 zł miesięcznie! Ważne jest, że nie wymagamy umów długoterminowych. Zastanawiasz się, czy e-Pulpit24 jest dla Ciebie ? Przetestuj go przez 14 dni za darmo bez zobowiązań! Powiększasz swoją firmę, szukasz sprzętu dla nowych pracowników? Sprawdź, jak wdrożyliśmy komputer w chmurze w firmie wieloodziałowej.