SUBIEKT W CHMURZE

Nowoczesny system sprzedaży, który wspomaga obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Jak działa komputer w chmurze

Subiekt gt w chmurze

Subiekt GT to oprogramowanie, które wspomaga proces sprzedaży w sklepach, przedsiębiorstwach usługowych i dziale handlowym. Dla niektórych branż jest to elementarne narzędzie. Często handlowcy w terenie potrzebują zdalnego dostępu do bazy danych Subiektu lub innego oprogramowania z serii Insert GT. Instalacja Subiekta GT w chmurze przyśpieszy pracę w Twojej firmie, ponieważ wszyscy pracownicy mogą zalogować się do bazy z dowolnego urządzenia i z dowolnej lokalizacji!

Pracuj zdalnie z Subiektem GT na komputerze w chmurze od e-Pulpit24

Dzięki instalacji Subiekta, lub dowolnego oprogramowania ERP, na e-Pulpit24 każdy pracownik mający odpowiednie uprawnienia będzie mógł zalogować się w każdej chwili do bazy danych firmy. Brakuje Ci sprzętu w firmie? Wszystkie laptopy służbowe mogą pracować w terenie, ponieważ e-Pulpit24 w ramach abonamentu za darmo udostępnia sprzęt potrzebny do pracy na komputerze w chmurze! Taki zestaw składa się z mini komputera, monitora, myszki i klawiatury - wszystko, czego potrzebuje stacjonarny pracownik

Jak działa komputer w chmurze
Skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę!
Jak działa komputer w chmurze

Wdrożenie usługi chmurowej e-Pulpit24 w 6 osobowej firmie

Pani Patrycja, właścicielka 6 osobowej, zatrudnia 3 handlowców, księgową i kadrową. Dzięki e-Pulpit24 pozwala pracownikom pracować w trybie home office, ponieważ dzięki komputerowi w chmurze, pracownicy mają pełen dostęp do programów i dokumentów służbowych. Handlowcy w terenie na bieżąco sprawdzają stany magazynowe w bazie danych sub iekta GT, ponieważ mają dostęp do komputera w chmurze z laptopa, tabletu i telefonu. Pani Patrycja nie martwiła się o nowy sprzęt dla nowo zatrudnionych pracowników. Komputer, monitor, myszkę i klawiaturę dostała za darmo od e-Pulpit24 w ramach swojego abonamentu.

Polecane artykuły

Co to jest chmura internetowa?

Chmura internetowa to sieć połączonych ze sobą serwerów. Użytkownik posiadający dostęp do chmury, może na niej umieszczać swoje zdjęcia, filmy, dokumenty, programy,a nawet cały komputer z systemem. Jak działa taka chmura?

Czym się różni e-Pulpit24 od TeamViewer?

Postanowiliśmy w prosty sposób przedstawić różnice między e-Pulpit24, a innymi programami do pracy zdalnej.

Jak skutecznie przyspieszyć nasz komputer

Powolne komputery są zmorą wielu ludzi, wszyscy dobrze znamy irytacje związaną z otwieraniem programu i czekaniem, aż w końcu się otworzy. Kuszące może być kupienie nowego ale są pewne środki dzięki którym możesz przedłużyć żywotność urządzenia.

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych