Holiday Office

zamiast Home Office!

Pracuj zdalnie przez cały rok z każdej lokalizacji z dowolnego urządzenia. Nie rezygnuj z Holiday Office!

Testuj za darmo do 14 dni

Holiday Office zamiast Home Office!

Wykorzystałeś już cały wakacyjny urlop? Pracujesz w trybie home office? Zacznij Holiday Office! Wykup dostęp do e-Pulpit24 tylko na 1 miesiąc! Pracuj zdalnie w bezpiecznym środowisku z dostępem do swoich programów, systemów i baz danych. Korzystaj z programów Insert, Subiekt, Sage, Płatnik, systemów CRM i ERP w chmurze e-Pulpit24!

A co z prezesami oraz właścicielami firm, którzy nie chodzą na urlopy i pracują w swojej firmie 24/h? Im też należy się Holiday Office!

Co to jest komputer w chmurze?

To usługa, która umożliwia Ci pracę z dowolnego urządzenia z każdego miejsca na świecie! Twój cały komputer z wszystkimi aplikacjami oraz programami, które są dostępne po zalogowaniu do Twojej stacji roboczej kiedy tylko tego potrzebujesz.

Jak działa komputer w chmurze

Korzyści e-Pulpit24

* OSZCZĘDNOŚĆ PRĄDU - utrzymujemy za Ciebie całą serwerownię.

* BEZPIECZEŃSTWO - profesjonalny firewall i antywirus, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, silne systemy haseł.

* KOMFORT PRACY - z każdego urządzenia z dowolnej lokalizacji.

* OPIEKA TECHNICZNA - migracja i konfiguracja Twoich ulubionych programów.

* TERMINAL GRATIS - przy zakupie min. 3 stanowisk sprzęt do pracy ( terminale ) otrzymasz gratis!

* KOPIA BAZ DANYCH - regularnie wykonujemy kopię Twoich danych, w przypadku uszkodzenia np. dysku twardego, nie tracisz swoich danych!

* NISKA CENA - nie przepłacaj za pracę w chmurze!

Abonamenty

Standard

210 zł /m-c

Komputer w chmurze

Cena za 1 użytkownika (stanowisko)

Po uwierzytelnieniu klienta aktywacja do 24h roboczych

Podstawowe parametry

Pojemność dysku: 10GB

Windows serwer 2019

Interface Windows 10

Prędkość łącza: 1GB/s

Oprogramowanie biurowe

Własne oprogramowanie

Porównanie kosztów serwera lokalnego do e-Pulpitu24

własny serwer

e-Pulpit24

zwrot kosztów

Czytaj więcej o serwerze dla firm

Biuro GT

500,00 zł

Gestor GT

500,00 zł

Rewizor GT

1100,00 zł

Gratyfikant GT

1100,00 zł

Komputer MINI - GRATIS

Przy zakupie usługi KOMPUTER W CHMURZE

Decydując się na korzystanie z naszej usługi pulpitu zdalnego otrzymujesz od nas terminal do pracy zdalnej GRATIS*! Nie musisz martwić się o zakup sprzętu, my zrobimy to za Ciebie!

*Gratis przysługuje od 3 stanowisk w górę

Komputer MINI

Dla kogo jest komputer w chmurze?

Jeśli używasz komputera do pracy to jak najbardziej. Nasza usługa kierowana jest głównie do:

Skontakuj się z nami!

Nie wiesz czy komputer w chmurze jest dla Ciebie?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Posiadasz jakieś pytania dotyczące oferty?

Nasi spejaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Napisz do nas lub zadzwoń, kontaktuj się wygodnie.

KONTAKT

Przykłady wdrożeń

Biuro rachunkowe może służyć jako sztandarowy przykład wykorzystania serwera w chmurze do realizacji swoich funkcji. Po przeniesieniu rozproszonych baz danych i programów na centralny serwer można przeorganizować pracę biura.Część dokumentów może być wprowadzana przez młodsze księgowe...

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w praktyce firm wielooddziałowych jest rozwiązaniem, które natychmiast się narzuca jako najlogiczniejsze, wręcz oczywiste. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywne w jednej, centralnej bazie danych. Zdecydowanie ułatwiona jest kontrola stanów magazynowych lub wyników finansowych oddziałów. Jednocześnie rozrachunki z kontrahentami są zarachowane w jednej, centralnej bazie danych i firma ma nad nimi pełną kontrolę...

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w działach handlowych pozwala zintegrować różne, często tylko fragmentami powiązane ze sobą rodzaje działalności w jedną spójną całość: na jednej platformie jaką jest zdalny dostęp do e-pulpit. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywne w jednej, centralnej bazie danych. Ponadto łatwe jest prowadzenie spójnej polityki cenowej i rabatowej...

Firmy produkcyjne bazują na typowo specjalizowanym oprogramowaniu zarówno do nadzorowania procesu produkcji jak i sterowaniu poszczególnymi maszynami. W warunkach hali produkcyjnej komputery są narażone na specjalizowany sprzęt do pracy – wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory. Dowolny może być przydział osób do poszczególnych zadań lub aplikacji, ponieważ są one dostępne w chmurze cyfrowej...

Firmy programistyczne zazwyczaj pracują na bardzo różnorodnym, jednakże znanym z góry zestawie aplikacji: edytorów, debugerów, środowisk uruchomieniowych i testowych. Po przeniesieniu rozproszonych programów na centralny serwer można przeorganizować pracę biura. Każdy nowy członek zespołu może rozpoczynać pracę niejako z marszu, gdyż całe środowisko do pisania i uruchamiania aplikacji ma od razu....

Polecane artykuły blogowe

Ostrzeżenie przed przekrętem na pulpit zdalny (remote access scam)!

W schemacie postępowań internetowych złodziejaszków zauważa się ostatnio nowy trend - oszustwa za pomocą zdalnego pulpitu. Oszuści kontaktują się ze swoją ofiarą podając się za pracownika instytucji oraz powiadamiając o usterce lub wyjątkowej okazji. Następnie proszą o zainstalowanie aplikacji zdalnego pulpitu i na oczach swojej ofiary okradają ją z posiadanych pieniędzy. Brzmi jak scenariusz z mało śmiesznej czarnej komedii, a to czarna rzeczywistość, którą gotują na nieuważnych cyberprzestępcy.

Jak podłączyć pulpit zdalny z e-Pulpit24?

Co to jest pulpit zdalny? Jak za jego pomocą połączyć się z e-Pulpit24? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim protokół RDP? Czy pulpit zdalny działa na Androidzie, MacOs i Windows?

Co to jest chmura internetowa?

Chmura internetowa to sieć połączonych ze sobą serwerów. Użytkownik posiadający dostęp do chmury, może na niej umieszczać swoje zdjęcia, filmy, dokumenty, programy,a nawet cały komputer z systemem. Jak działa taka chmura?

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych