Serwer do biura rachunkowego

Wybór serwera do biura rachunkowego to nie lada wyzwanie.

Jakimi parametrami serwera się sugerować? Jak wygospodarować przestrzeń na serwerownię? Jak ją zabezpieczyć? Czy 20 000 zł starczy na zakup i instalacje serwera? Pytań jest więcej niż odpowiedzi.

A może by tak prowadzić księgowość w chmurze… ?

W chmurze, czyli gdzie?

Na serwerach e-Pulpit24! Poznaj innowacyjną ofertę i zalety naszego rozwiązania! Z nami nie musisz wydawać dużej sumy pieniędzy na zakup serwera, nie będziesz martwić się o jego konfigurację i instalację, a na dodatek zaoszczędzisz na prądzie, który w znacznej ilości pobierany jest przez serwerownie! A bezpieczeństwo? Współpracujemy z wieloma firmami, większymi i mniejszymi, z podmiotami administracji publicznej, urzędami, więc bezpieczeństwo mamy na najwyższym poziomie!

Bilans wszędzie się zgadza z e-Pulpit24

Cyferki po prawej, cyferki po lewej… Specjalistami od księgowości co prawda nie jesteśmy, lecz podstawowe rzeczy wiemy na pewno – by firma działała, jak należy, wszystko musi się zgadzać. Dlatego, naszej najliczniejszej grupie klientów, którą są biura rachunkowe, dedykujemy usługę księgowość w chmurze, czyli to, na czym my znamy się najlepiej.

Dzięki e-Pulpit24, Ty i pracownicy Twojego biura rachunkowego mają dostęp do wszystkich programów i aktualizowanych na bieżąco danych z dowolnego urządzenia i miejsca, w którym się znajdują. Wystarczy zalogować się poprzez zdalny pulpit, kliknąć i można pracować. Dosłownie wszędzie. To ogromna zaleta, której nie doświadczysz przy zakupie tradycyjnego serwera do biura rachunkowego.

Księgowość w chmurze - pracuj na swoim systemie i swoich programach, gdziekolwiek chcesz!

Wybierając naszą usługę, nie musisz niczego zmieniać. Nasi specjaliści migrują bazy danych oraz instalują wybrany przez Ciebie system i oprogramowanie. W ramach usługi otrzymujesz także sprzęt komputerowy i pełen serwis.

E-Pulpit24 dostosowany jest do wszystkich programów InsERT (Subiekt, Rachmistrz, Symfonia), Wapro, Ennova, Comarch Optima, systemów ERP, CRM i innych aplikacji desktopowych, dając gwarancję efektywnej i bezproblemowej pracy.

Serwer pod programy księgowe za 120zł/mc !

Sprawdź

Niezależnie, czy rozliczasz mikro-, średnie czy duże przedsiębiorstwa, z e-Pulpit24 dostęp do Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów i ksiąg rachunkowych swoich klientów masz zawsze pod ręką.

Pełna księgowość w chmurze to przyszłość Twoja i Twoich pracowników.

Umiesz liczyć, licz na naszą gwarancję bezpieczeństwa

A co z bezpieczeństwem? O to nie musisz się martwić. Dbamy, by e-Pulpit24 chroniony był non stop. I na wiele sposób. Pewności nigdy za wiele, dlatego:

nasz serwer znajduje się w chronionej serwerowni i zabezpieczony jest wieloma systemami bezpieczeństwa, dzięki czemu nie da się go fizycznie zniszczyć

na jego straży stoi profesjonalny firewall oraz zabezpieczenia antywirusowe

nadajemy spersonalizowane dostępy dla każdego pracownika, w tym silne systemy haseł

wiemy, jak ważne są wszystkie dane i że zdarzają się błędy w postaci przypadkowego usunięcia części informacji, dlatego stosujemy zaawansowane systemy ochrony danych oraz system backupu, który tworzymy codziennie dla każdego klienta

zapewniamy systemy bezpieczeństwa danych według ustawy o RODO

Nie trać czasu i zrób to, co zrobiło wielu przed Tobą.

Zaufaj naszej niebieskiej sile. Wybierz Twój zdalny serwer i komputer od e-Pulpit 24.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych