Zarabiaj z nami

Program partnerski e-Pulpit24 umożliwia Ci zarabianie z nami poprzez promowanie naszych usług nowym klientom. Każde skuteczne polecenie gwarantuje Ci dodatkowy zarobek. Możliwości zarobkowe są nieograniczone, a Ty dostajesz prowizję od każdej transakcji!

Z nami zarabiasz na niebiesko

Wiemy, że biznes kieruje się swoimi prawami.

A za każdym sukcesem stoją... liczby

Twarde dane, które dokładnie wskazują co możesz zyskać.

My też twardo stąpamy, choć po internetowym gruncie, jednak nie zmienia to faktu, że żadnej decyzji nie podejmujemy bez uprzedniej dokładnej analizy.

Dlatego nie będziemy nawet próbować tworzyć homeryckich opowieści, w których jest wszystko i nic, a niebiesko na białym pokażemy liczby. Nasze liczby, a raczej Twoje liczby – czyli to, co zyskasz współpracując z nami:

10%

10% - to Twój zysk od każdej faktury, którą wystawimy dzięki Twojemu poleceniu.

210zł

210 zł miesięcznie – tyle otrzymujesz od nas w prezencie dzięki darmowej usłudze darmowy e-Pulpit24 dla partnera. E-Pulpit24 to Twój komputer na zdalnym, bezpiecznym serwerze, do którego masz dostęp zawsze i wszędzie. W podróży, na końcu świata, o każdej porze dnia (lub nocy) i z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Wystarczy, że zalogujesz się poprzez zdalny pulpit, by mieć dostęp do aktualizowanych nieustannie danych i programów, z których korzystasz w pracy. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco i zareagujesz, kiedy tylko nadejdzie taka potrzeba. Bez względu na to, gdzie i kiedy jesteś.

100? 200? Ilu było tych klientów? – Nie musisz już martwić się o zestawienie statystyk, my zrobimy to za Ciebie. Zapewniamy o wiele łatwiejsze zarządzanie poleceniami – policzymy Twoich klientów po poleceniu słownym, mailowym oraz za pomocą linku referencyjnego.

100 % gwarancji bezpieczeństwa – stawiamy na najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania. Nasza branża prężnie się rozwija, dlatego ciągle udoskonalamy i dbamy o nasze systemy bezpieczeństwa, by mieć pewność, że nasz i Twój biznes jest chroniony na najwyższym poziomie. Dba o to profesjonalny firewall, zabezpieczenia antywirusowe, silne systemy haseł, spersonalizowane dostępy dla pracowników oraz wiele innych rozwiązań.

365

Nasze produkty działają codziennie, bez przerwy, przez całą dobę. Dewiza czas to pieniądz, nie jest przypadkowa. Prawdziwa skuteczność, to ciągła gotowość do działania. Po co się ograniczać, skoro można zarabiać nawet wtedy, kiedy śpimy?

Niech te liczby Cię nie zwiodą. Poza (nie)małym bzikiem na punkcie danych, przywiązujemy też ogromną wagę do relacji. Bo biznes to także ludzie. Nie tylko liczby.

Dbamy zarówno o naszych klientów, jak i parterów. A mamy ich na prawdę wielu - dlatego warto nam zaufać.

Patrząc na świat przez nasze niebieskie okulary, wszystko jest o niebo prostsze. Dlatego nie zastanawiaj się i dołącz do nas.

Skontaktuj się z nami - zadzwoń, napisz, przyjdź na kawę !

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych