Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość

Intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowości to program przeznaczony do prowadzenia uproszczonej księgowości.

Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności o modelu Płace, istnieje możliwość rozliczenia płac wszystkim pracownikom.

Bezpieczeństwo prawno-podatkowe firmy zostało zapewnione dzięki bieżącym aktualizacjom programu, dostępnym w ramach abonamentu.

Pracuj zdalnie z Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość na komputerze w chmurze od e-Pulpit24

Dzięki instalacji Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość, lub dowolnego oprogramowania ERP, na e-Pulpit24 każdy pracownik mający odpowiednie uprawnienia będzie mógł zalogować się z każdego urządzenia w dowolnej lokalizacji.

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość

400,00 ZŁ

obsługa każdej uproszczonej formy księgowości

pomoc w dokonywaniu szczegółowej analizy struktury kosztów oraz przychodów

nielimitowana ewidencji środków trwałych

obsługa pewnsji pracowników

prowadzenie ewidencji pracowników

naliczanie składek ubezpieczeniowych

ułatwienie współpracy z programem Płatnik

możliwość pobrania danych kontrahentów z GUS

Korzyści biznesowe

zmniejszone ryzyko popełnienia błędu

zapewnienie bogatego zestawu raportów i zestawień

usprawnienie ewidencji wynagrodzeń

bezpieczeństwo prawne

Jeśli posiadasz aktywną licencję Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość, sprawdź ofertę na Komputer w Chmurze

Sprawdź

Pracuj zdalnie z Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość na komputerze w chmurze od e-Pulpit24

Dzięki instalacji Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość lub dowolnego oprogramowania ERP, na e-Pulpit24 każdy pracownik mający odpowiednie uprawnienia będzie mógł zalogować się w każdej chwili do bazy danych firmy.

Dzięki e-Pulpit24 pozwala pracownikom pracować w trybie home office, ponieważ dzięki komputerowi w chmurze, pracownicy mają pełen dostęp do programów i dokumentów służbowych.

Handlowcy w terenie na bieżąco sprawdzają stany magazynowe w bazie danych Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość, poniweaż mają dostęp do komputera w chmurze z laptopa, tabletu i telefonu.

Polecane artykuły

Ostrzeżenie przed przekrętem na pulpit zdalny (remote access scam) !

W schemacie postępowań internetowych złodziejaszków zauważa się ostatnio nowy trend - oszustwa za pomocą zdalnego pulpitu. Oszuści kontaktują się ze swoją ofiarą podając się za pracownika instytucji oraz powiadamiając o usterce lub wyjątkowej okazji. Następnie proszą o zainstalowanie aplikacji zdalnego pulpitu i na oczach swojej ofiary okradają ją z posiadanych pieniędzy. Brzmi jak scenariusz z mało śmiesznej czarnej komedii, a to czarna rzeczywistość, którą gotują na nieuważnych cyberprzestępcy.

Bez podpisu elektronicznego nie przystąpimy do przetargu!

Początek roku zazwyczaj wiąże się z czymś nowym. Dla sektora publicznego oraz wszystkich jednostek z nim powiązanych oznaczać będzie fundamentalne zmiany, które na podstawie przepisów znowelizowanej ustawy Prawa zamówień publicznych (Dz. U., poz. 2019 z dnia 11 września 2019 roku), wejdą w życie z pierwszym dniem 2021 roku. Nowe przepisy dotyczyć będą zarówno zamówień unijnych, jak i bagatelnych.

Hackathon, czyli kuźnia informatycznych talentów

Bydgoski Klaster Informatyczny, stowarzyszenie rozwijające się prężnie od siedmiu lat, organizuje po raz czwarty wydarzenie, podczas którego spotykają się młodzi i utalentowani programiści. Po raz kolejny walczyć będą o tytuł najlepszych cyfrowego świata oraz wyjątkowe nagrody, w tym szansę na rozwój swojej kariery. Już pod koniec tego miesiąca, w dniach 20 – 21 listopada odbędzie się wyczekiwany przez bydgoski świat IT Hackathon.

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych