Pomysł e-Pulpit24.pl zrodził się z zainteresowania i pasji. Dzięki wieloletniej pracy w firmach usługowych o wysokiej innowacyjności jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i na indywidualne potrzeby Twojej firmy. Nasz zespół to osoby reagujące na potrzeby rynku i naszych klientów, które nadążają za jutrem. Każdy z nas żyje pracą, tym czym się zajmuje, dlatego nasz klient może być pewny, że jesteśmy firmą gdzie każda sugestia zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Doświadczenie

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w informatyce, w tym 6 lat w obsłudze firm w sektorze finansowym, sektorze przemysłowym oraz administracji publicznej. Dzięki temu mamy świadomość jak istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności systemów.

Nasze doświadczenia poparte są wieloma certyfikatami i szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego, informatyki, Cloud, Microsoft i środowiska Windows.

Bezpieczeństwo

Nasze serwery przechowywane są w wysokiej jakości DataCenter zabezpieczonych przez redundantne zasilanie, agregaty, specjalistyczny system wczesnego ostrzegania przed pożarem, systemy gaszenia, klimatyzację oraz system kontroli dostępu i monitoring.

Całość stanowi fundamenty bezpiecznej i wydajnej „Prywatnej Chmury obliczeniowej”, w której umieszczony jest Twój wirtualny pulpit.

Technologia przyszłości dostępna dziś! Zrób krok w przyszłość pełną korzyści!