komputer w chmurze

O nas

Na temat chmury wiemy wszystko

Krótka historia...e-pulpitu24

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Pomysł e-Pulpit24.pl zrodził się z zainteresowania i pasji. Dzięki wieloletniej pracy w firmach usługowych o wysokiej innowacyjności jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i na indywidualne potrzeby Twojej firmy. Nasz zespół to osoby reagujące na potrzeby rynku i naszych klientów, które nadążają za jutrem. Każdy z nas żyje pracą, tym czym się zajmuje, dlatego nasz klient może być pewny, że jesteśmy firmą gdzie każda sugestia zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Teraz współtworzymy lokalną „Chmurę” obliczeniową „Era bez komputera”, „Komputer tam gdzie Ty” czyli komputer dostępny z dowolnej lokalizacji z dowolnego urządzenia. Rozwiązanie do którego przekonało się już wiele firm, chcących pracować mobilnie, bezpiecznie i elastycznie z kilku lokalizacji, szybko, wydajnie bez zbędnych kosztów początkowych.

Promuje ideę: „Nie musisz mieć, możesz korzystać”.

Sam kiedyś zaczynałem, dlatego dziś też angażuje się również w rozwój młodych, małych i średnich firm, start-up’y, oraz ciekawych osób, w inspirowaniu i pomaganiu innym. „Informatyka i nowe technologia to pasja”.

Coś co zdobywa się z czasem

Doświadczenie

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w informatyce, w tym 6 lat w obsłudze firm w sektorze finansowym, sektorze przemysłowym oraz administracji publicznej. Dzięki temu mamy świadomość jak istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności systemów.

Interesujemy się zarządzaniem, produkcją, nowymi technologiami. Pasjonaci inteligentnych budynków, inteligentnych systemów wspomagających produkcje i sprzedaż, monitoringu i zdalnego sterownia.

Nasze doświadczenia poparte są wieloma certyfikatami i szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego, informatyki, Cloud, Microsoft i środowiska Windows.

doświadczenie tablet
bezpieczeństwo bezpieczeństwo

Twoje dane w sieci

Bezpieczeństwo

Nasze serwery przechowywane są w wysokiej jakości DataCenter zabezpieczonych przez redundantne zasilanie, agregaty, specjalistyczny system wczesnego ostrzegania przed pożarem, systemy gaszenia, klimatyzację oraz system kontroli dostępu i monitoring.

Całość stanowi fundamenty bezpiecznej i wydajnej „Prywatnej Chmury obliczeniowej”, w której umieszczony jest Twój wirtualny pulpit.