System ERP Enova w chmurze

Dołącz do prawie 15 000 organizacji, które każdego dnia korzystają z systemu ERP enova!

System ENOVA jest modułowym oprogramowaniem ERP, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w każdym obszarze działalności firmy. Wśród głównych obszarów systemu ENOVA można wymienić:

CRM

Produkcja

Magazyn

Księgowość

Sprzedaż

Kadry i płace

w chmurze

Integracja

Enova365 pozwala na integrację systemu ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym. Wszystko w jednym systemie - ERP!

Elastyczność

Enova365 pozwala na zarządzanie Twoją firmą dostosowane do Twojego biznesu. Dobierz potrzebne funkcjonalności i zacznij działać

Zgodność z przepisami

Enova365 jest systemem, który na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów prawnych.

Wykorzystaj e-Pulpit24 jako serwer dla enova365.

Aby program działał poprawnie, każdy użytkownik enova365 w firmie musi posiadać swój dostęp do komputera w chmurze e-Pulpit24.

Cena za 1 dostęp przy zakupie min. 3 dostępów.

210 zł

Przetestuj chmurę pod enova365

Dlaczego warto zdecydować się na system enova365?

Dzięki możliwości umieszczenia systemu ERP w chmurze, każdy użytkownik otrzyma spersonalizowany system, który pozwoli na korzystanie ze wszystkich zalet tej technologii.

Na serwerze znajduje się wspólna baza danych oraz oprogramowanie, a Ty zyskujesz dostęp do zasobów Twojej firmy z dowolnego urządzenia, z każdej lokalizacji. Jedyny warunek? Dostęp do INTERNETU!

Wybierz swoją wersję ENOVA - dostosuj system do swoich potrzeb

Wersja STANDARD

Tradycyjny model, który umożliwia instalację oprogramowania na własnym serwerze z bazą danych.

Wersja SREBRNA

Idealnie nadaje się dla małych oraz średnich firm, które rozliczają się za pomocą książki przychodów i rozchodów oraz dodatkowo prowadzą maksymalnie tylko jeden magazyn.

Wersja ZŁOTA

Świetny wybór przeznaczony dla średnich firm, złota wersja umożliwia im prowadzenie ksiąg handlowych oraz wielu magazynów.

Wersja PLATYNOWA

Dedykowana dla dużych firm, umożliwia im obsługę wielooddziałowego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami

Integracja systemu ENOVA

Integrator systemu ENOVA365 pozwala na realizację wymiany danych pomiędzy odległymi instalacjami. Jest to wbudowana, gotowa funkcjonalność z, której skorzystać można tylko z odpowiednio skonfigurowanym systemem.


System ENOVA365 daje możliwość:

integracji systemowej

integracji z narzędziami zewnętrznymi

Wdrożenie ERP

Proces wdrożenia systemu ERP jest bardzo złożony i obejmuje kilka etapów, dzięki któremu system idealnie dopasuje się do Twojego.

Kluczowy element to diagnoza oraz analiza przedwdrożeniowa, dzięki której definiujemy potrzeby firmy oraz analizujemy jej procesy. Następnym etapem jest stworzenie przez ekspertów kompleksowego systemu ERP.

Skontaktuj się z nami

Etapy wdrożenia systemu ERP w dużych firmach

Wdrożenie systemu ERP w dużych firmach jest tak samo kompleksowe jak w przypadku średnich oraz małych przedsiębiorstw. Każda część procesu jest kluczowa i decyduje o końcowym zadowoleniu użytkownika. Duże firmy mają bardzo złożoną strukturę przez co wdrożenie ERP wymaga dokładnego przeanalizowania procesów.

Moduły ENOVA zwiększają efektywność pracy pracownika. Właśnie dlatego analiza przedwdrożeniowa jest niezwykle ważna i musi uwzględnić najważniejsze elementy potrzebne we wszystkich jednostkach organizacyjnych podczas firmy.

Wdrożenie systemu ENOVA na komputerze w chmurze dla biur rachunkowych

Komputer w chmurze pozwala na korzystanie z różnego rodzaju oprogramowania, aplikacji oraz baz danych z każdego miejsca, gdzie się znajdujesz! Nasi specjaliści zajmują się migracją baz danych, instalacją oprogramowania dla księgowych oraz nadawaniem uprawnień.

Oferujemy możliwość wdrożenia programu ENOVA365 na Twój komputer w chmurze dla biur rachunkowych. To rozwiązanie ułatwi Ci pracę oraz nowoczesne zarządzanie Biurem Rachunkowym Dzięki niemu możesz przesyłać dane i dokumenty między Klientem a Biurem Rachunkowym za pomocą samoobsługowej platformy do elektronicznej komunikacji. Program dla Biur Rachunkowych enova365 gwarantuje Klientowi dostęp do rozliczeń podatkowych i rozrachunków bez konieczności kontaktu telefonicznego czy mailowego.Wszystkie najważniejsze informacje pod ręką 24/7.

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych