eM-Client

Najlepszy e-mail client dla Windows

eM Client to całkowicie funkcjonalny klient poczty elektronicznej. Posiada nowoczesny i przyjazny interfejs. Został wzbogacony również o notatnik, kalendarz, czat oraz spis kontaktów.

Odkryj narzędzie, które poprawi zarządzanie pocztą e-mail oraz zwiększy produktywność

eM Client idealny dla firm. Zapewni profesjonalną komunikacją w Twoim zespole lub przedsiębiorstwie

Dostosuj eM Client pod Ciebie!

eM Client obsługuje różne kolory. Posiada intuicyjne widoki kontaktów oraz interfejs z różnymi widokami kalendarza.

Pracuj zdalnie na Komputerze w Chmurze od e-Pulpit24

Każdy pracownik ma możliwość korzystania z eM Client, logując się na e-Pulpit24 z każdego urządzenia w dowolnej lokalizacji

LICENCJA EM CLIENT

399,00 ZŁ

obsługa wszystkich technologii poczty e-mail

wysyłania email z opóźnieniem

synchronizacja kalendarza i zadań z dowolnej usługi (np. Gmail)

szyfrowanie wiadomości

synchronizacja kontaktów z dowolnej usługi (np. iCloud, Gmail)

synchronizacja notatek na wszystkich twoich urządzeniach

tłumaczenie przychodzących i wychodzących e-maili

czat

Jeśli posiadasz aktywną licencję eM Client, sprawdź ofertę na Komputer w Chmurze

Sprawdź

Pracuj zdalnie z eM Client na komputerze w chmurze od e-Pulpit24

Jaki program pocztowy wybrać?

Szukając odpowiedniego dla siebie programu pocztowego warto zastanowić się nad płatnymi klientami poczty. Komercyjne wersje mają przewagę nad bezpłatnymi w jakości i szybkości działania, bezpieczeństwie i wielu innych konspektach.

eM Client pozwala na zarządzanie wiadomościami w taki sposób, jaki nie pozwala żaden inny program. Dodawanie tagów, kolorów, szablonów to tylko część udogodnień. Wszystkie opcje są przejrzyste dzięki intuicyjnego interfejsowi. Nawigacja klienta poczty jest bardzo prosta i nawiązuje do najbardziej popularnych standardów.

W przypadku awarii nie musisz się martwić o utratę Twoich wiadomości, ponieważ systematycznie wykonywane są zapasowe kopie danych. Klient poczty jest bardzo bezpieczny dzięki wykonywaniu częstych akutalizacji zabezpieczeń oraz szyfrowanie wiadomości. Przy zwiększającej się zawartości Twojej poczty, eM Client nie spowalnia pracy. Szybkość pracy programu eM Client jest bezkonkurencyjna! W porównaniu do innych programów potrafi pomóc w zaoszczędzeniu pamięci.

eM Client zaspokoi potrzeby w zakresie profesjonalnej komunikacji w Twojej firmie!

Polecane artykuły

Ostrzeżenie przed przekrętem na pulpit zdalny (remote access scam) !

W schemacie postępowań internetowych złodziejaszków zauważa się ostatnio nowy trend - oszustwa za pomocą zdalnego pulpitu. Oszuści kontaktują się ze swoją ofiarą podając się za pracownika instytucji oraz powiadamiając o usterce lub wyjątkowej okazji. Następnie proszą o zainstalowanie aplikacji zdalnego pulpitu i na oczach swojej ofiary okradają ją z posiadanych pieniędzy. Brzmi jak scenariusz z mało śmiesznej czarnej komedii, a to czarna rzeczywistość, którą gotują na nieuważnych cyberprzestępcy.

Bez podpisu elektronicznego nie przystąpimy do przetargu!

Początek roku zazwyczaj wiąże się z czymś nowym. Dla sektora publicznego oraz wszystkich jednostek z nim powiązanych oznaczać będzie fundamentalne zmiany, które na podstawie przepisów znowelizowanej ustawy Prawa zamówień publicznych (Dz. U., poz. 2019 z dnia 11 września 2019 roku), wejdą w życie z pierwszym dniem 2021 roku. Nowe przepisy dotyczyć będą zarówno zamówień unijnych, jak i bagatelnych.

Hackathon, czyli kuźnia informatycznych talentów

Bydgoski Klaster Informatyczny, stowarzyszenie rozwijające się prężnie od siedmiu lat, organizuje po raz czwarty wydarzenie, podczas którego spotykają się młodzi i utalentowani programiści. Po raz kolejny walczyć będą o tytuł najlepszych cyfrowego świata oraz wyjątkowe nagrody, w tym szansę na rozwój swojej kariery. Już pod koniec tego miesiąca, w dniach 20 – 21 listopada odbędzie się wyczekiwany przez bydgoski świat IT Hackathon.

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych