eM-Client

Najlepszy e-mail client dla Windows

eM Client to całkowicie funkcjonalny klient poczty elektronicznej. Posiada nowoczesny i przyjazny interfejs. Został wzbogacony również o notatnik, kalendarz, czat oraz spis kontaktów.

Odkryj narzędzie, które poprawi zarządzanie pocztą e-mail oraz zwiększy produktywność

eM Client idealny dla firm. Zapewni profesjonalną komunikacją w Twoim zespole lub przedsiębiorstwie

Dostosuj eM Client pod Ciebie!

eM Client obsługuje różne kolory. Posiada intuicyjne widoki kontaktów oraz interfejs z różnymi widokami kalendarza.

Pracuj zdalnie na Komputerze w Chmurze od e-Pulpit24

Każdy pracownik ma możliwość korzystania z eM Client, logując się na e-Pulpit24 z każdego urządzenia w dowolnej lokalizacji

LICENCJA EM CLIENT

399,00 ZŁ

obsługa wszystkich technologii poczty e-mail

wysyłania email z opóźnieniem

synchronizacja kalendarza i zadań z dowolnej usługi (np. Gmail)

szyfrowanie wiadomości

synchronizacja kontaktów z dowolnej usługi (np. iCloud, Gmail)

synchronizacja notatek na wszystkich twoich urządzeniach

tłumaczenie przychodzących i wychodzących e-maili

czat

Jeśli posiadasz aktywną licencję eM Client, sprawdź ofertę na Komputer w Chmurze

Sprawdź

Pracuj zdalnie z eM Client na komputerze w chmurze od e-Pulpit24

Jaki program pocztowy wybrać?

Szukając odpowiedniego dla siebie programu pocztowego warto zastanowić się nad płatnymi klientami poczty. Komercyjne wersje mają przewagę nad bezpłatnymi w jakości i szybkości działania, bezpieczeństwie i wielu innych konspektach.

eM Client pozwala na zarządzanie wiadomościami w taki sposób, jaki nie pozwala żaden inny program. Dodawanie tagów, kolorów, szablonów to tylko część udogodnień. Wszystkie opcje są przejrzyste dzięki intuicyjnego interfejsowi. Nawigacja klienta poczty jest bardzo prosta i nawiązuje do najbardziej popularnych standardów.

W przypadku awarii nie musisz się martwić o utratę Twoich wiadomości, ponieważ systematycznie wykonywane są zapasowe kopie danych. Klient poczty jest bardzo bezpieczny dzięki wykonywaniu częstych akutalizacji zabezpieczeń oraz szyfrowanie wiadomości. Przy zwiększającej się zawartości Twojej poczty, eM Client nie spowalnia pracy. Szybkość pracy programu eM Client jest bezkonkurencyjna! W porównaniu do innych programów potrafi pomóc w zaoszczędzeniu pamięci.

eM Client zaspokoi potrzeby w zakresie profesjonalnej komunikacji w Twojej firmie!

Polecane artykuły

Podpis elektroniczny: jak wyrobić, co to jest, zastosowanie.

Wiele formalności załatwiamy dziś zdalnie, co wymusza stosowanie odpowiednich procedur bezpieczeństwa. W tym artykule opisujemy elektroniczny podpis kwalifikowany, który ma taką samą wartość prawną, jak podpis odręczny.

Top 5 programów księgowych

Prowadzenie biura rachunkowego, podobnie jak obsługa księgowa w firmie, wymaga współcześnie przemyślanego doboru oprogramowania, które wspiera efektywną pracę przy obliczeniach i dokumentacji. Przedstawiamy 5 wiodących rozwiązań dla specjalistów, które cieszą się dużym zainteresowaniem na polskim rynku.

Jaki program księgowy insERT wybrać?

Prowadzenie biura księgowego z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania gwarantuje wyższy poziom efektywności oraz szersze możliwości obsługi klienta. Czy znasz polską firmę InsERT?

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych