Data center

Internetowe miny ominiesz szerokim łukiem

Twój serwer to serce Twojej działalności. Dzięki niemu sprawnie i efektywnie funkcjonuje Twoje ciało - firma. Dlatego nie pozwól, by zaniedbany napotkał problemy. Powierz go nam, specjalistom.

01

02

03

Podstawą naszego działania jest dbałość o każdy detal. Dlatego ochrona Twoich danych to proces wewnętrzny i zewnętrzny. DataCenter, czyli nasza forteca, gdzie gromadzone są powierzone przez Ciebie dane, jest dostosowana do przechowywania nieustannie pracującej infrastruktury informatycznej.

Nasz serwerownia, została zaprojektowana przy współpracy z polską firmą specjalizującą się w technologiach informacyjno – komunikacyjnych z zakresu wojskowego. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę na najwyższym poziomie.

Wiemy, że pewności nigdy zbyt wiele. Dlatego nasze centrum danych wyposażone jest w redundantne systemy zasilania, system kontroli dostępu i monitoringu, specjalistyczny system ostrzegania przed pożarem, wysokiej jakości systemy gaszenia oraz klimatyzację. Wszystko po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz bezproblemowe działanie infrastruktury nawet podczas zaniku zasilania.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Z wojskową precyzją

Najmniejsza linia oporu to współcześnie stanowczo za mało, jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo. Dostęp do informacji to największa wartość XXI wieku. Dlatego warto zadbać o to, byś mógł spać spokojnie i martwił się tylko o to, jaką kawę wypić na śniadanie. My zajmiemy się resztą. Jesteśmy specjalistami, którzy zadbają o wysokiej klasy bezpieczeństwo Twojej bazy danych, gwarantującym przy tym wydajność i pełną kontrolę Twojej witryny.

Pełen arsenał do Twojej dyspozycji

Dla tych, którzy wymagają więcej oraz dla tych, którzy potrzebują nieco mniej.

Sprawdź

Zbroimy się po same zęby. Dla Ciebie

Budowanie relacji z klientem to nasz priorytet, dlatego indywidualne podejście i słuchanie Twoich potrzeb to podstawa naszego działania.

Wiemy, że za każdym monitorem siedzi wyjątkowa osoba. Dlatego tworzymy unikalne rozwiązania. Za każdym razem nasze oferty dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo – postaraj się nas zaskoczyć i sprawdź, czy uda nam się spełnić Twoje wymagania.

Żeby zapewnić najwyższej klasy ochronę, należy zadbać o solidne fundamenty. Nieustannie gromadzone doświadczenie i wiedza sprawia, że budujemy trwałe i sprawdzone rozwiązania od samych podstaw, z których korzysta kilkaset firm oraz setki klientów indywidualnych.

Zasilanie awaryjne, czyli bojka ratunkowa każdego serwera. Dzięki niej odczujesz różnicę zarówno podczas ładowania strony, jak i podczas wykonywania operacji na bazie danych.

Doświadczeni Administratorzy, nasi aniołowie stróże świadczący usługi najwyższej jakości, dzięki nieustannemu doskonaleniu swoich kwalifikacji.

Kontenery z Szafami Serwerowymi, które posiadają wszelkie zabezpieczenia pozwalające na bezpieczne przechowywanie serwerów.

Ciągłe doskonalenie - nasza misja. Chcemy stać się liderem w naszej dziedzinie, dlatego cały nasz zespół cały czas poszerza wiedzę z zakresu IT, byśmy mogli stać się liderem w naszej dziedzinie.

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych