Blog informatyczny

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o nowych technologiach.

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie wielooddziałowej

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w praktyce firm wielooddziałowych jest rozwiązaniem, które natychmiast się narzuca jako najlogiczniejsze, wręcz oczywiste. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywane w jednej, centralnej bazie danych. Zdecydowanie ułatwiona jest kontrola stanów magazynowych lub wyników finansowych oddziałów. Jednocześnie rozrachunki z kontrahentami są zarachowane w jednej, centralnej bazie danych i firma ma nad nimi pełną kontrolę.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:47:04

Wdrożenie komputera w chmurze w dziale handlowym

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w działach handlowych pozwala zintegrować różne, często tylko fragmentami powiązane ze sobą rodzaje działalności w jedną spójną całość: na jednej platformie jaką jest zdalny dostęp do e-pulpit. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywne w jednej, centralnej bazie danych. Ponadto łatwe jest prowadzenie spójnej polityki cenowej i rabatowej. Także premiowanie dzięki centralnemu podglądowi wyników działów nie powinno nastręczać problemów.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:46:07

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie produkcyjnej

Firmy produkcyjne bazują na typowo specjalizowanym oprogramowaniu zarówno do nadzorowania procesu produkcji jak i sterowaniu poszczególnymi maszynami. W warunkach hali produkcyjnej komputery są narażone na specjalizowany sprzęt do pracy - wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory. Dowolny może być przydział osób do poszczególnych zadań lub aplikacji, ponieważ są one dostępne w chmurze cyfrowej. Programiści lubią pracować o różnych dziwnych porach, a e-pulpit daje tę możliwość w pakiecie.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:45:22

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie programistycznej

Firmy programistyczne zazwyczaj pracują na bardzo różnorodnym, jednakże znanym z góry zestawie aplikacji: edytorów, debugerów, środowisk uruchomieniowych i testowych. Po przeniesieniu rozproszonych programów na centralny serwer można przeorganizować pracę biura. Każdy nowy członek zespołu może rozpoczynać pracę niejako z marszu, gdyż całe środowisko do pisania i uruchamiania aplikacji ma od razu gotowe na centralnym serwerze i nie jest potrzebny specjalizowany sprzęt do pracy - wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:44:29

Czym się różni e-Pulpit24 od TeamViewer?

Postanowiliśmy w prosty sposób przedstawić różnice między e-Pulpit24, a innymi programami do pracy zdalnej.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 07:23:19

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych