Blog informatyczny

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o nowych technologiach.

Co to jest chmura internetowa?

Chmura internetowa to sieć połączonych ze sobą serwerów. Użytkownik posiadający dostęp do chmury, może na niej umieszczać swoje zdjęcia, filmy, dokumenty, programy,a nawet cały komputer z systemem. Jak działa taka chmura?

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-21 13:53:04

Wdrożenie komputera w chmurze w biurze rachunkowym

Biura rachunkowe są jedną z najliczniejszych grup naszych klientów. Najczęściej biura zamawiają od 3 do 7 stanowisk. Na czym polega wdrożenie e-Pulpit24?

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:48:29

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie wielooddziałowej

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w praktyce firm wielooddziałowych jest rozwiązaniem, które natychmiast się narzuca jako najlogiczniejsze, wręcz oczywiste. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywane w jednej, centralnej bazie danych. Zdecydowanie ułatwiona jest kontrola stanów magazynowych lub wyników finansowych oddziałów. Jednocześnie rozrachunki z kontrahentami są zarachowane w jednej, centralnej bazie danych i firma ma nad nimi pełną kontrolę.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:47:04

Wdrożenie komputera w chmurze w dziale handlowym

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w działach handlowych pozwala zintegrować różne, często tylko fragmentami powiązane ze sobą rodzaje działalności w jedną spójną całość: na jednej platformie jaką jest zdalny dostęp do e-pulpit. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywne w jednej, centralnej bazie danych. Ponadto łatwe jest prowadzenie spójnej polityki cenowej i rabatowej. Także premiowanie dzięki centralnemu podglądowi wyników działów nie powinno nastręczać problemów.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:46:07

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie produkcyjnej

Firmy produkcyjne bazują na typowo specjalizowanym oprogramowaniu zarówno do nadzorowania procesu produkcji jak i sterowaniu poszczególnymi maszynami. W warunkach hali produkcyjnej komputery są narażone na specjalizowany sprzęt do pracy - wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory. Dowolny może być przydział osób do poszczególnych zadań lub aplikacji, ponieważ są one dostępne w chmurze cyfrowej. Programiści lubią pracować o różnych dziwnych porach, a e-pulpit daje tę możliwość w pakiecie.

autor: Krzysztof Sobkowski

| 2020-05-08 10:45:22

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych