Blog informatyczny

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o nowych technologiach.

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie produkcyjnej

Firmy produkcyjne bazują na typowo specjalizowanym oprogramowaniu zarówno do nadzorowania procesu produkcji jak i sterowaniu poszczególnymi maszynami. W warunkach hali produkcyjnej komputery są narażone na specjalizowany sprzęt do pracy - wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory. Dowolny może być przydział osób do poszczególnych zadań lub aplikacji, ponieważ są one dostępne w chmurze cyfrowej. Programiści lubią pracować o różnych dziwnych porach, a e-pulpit daje tę możliwość w pakiecie.

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:45:22

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie programistycznej

Firmy programistyczne zazwyczaj pracują na bardzo różnorodnym, jednakże znanym z góry zestawie aplikacji: edytorów, debugerów, środowisk uruchomieniowych i testowych. Po przeniesieniu rozproszonych programów na centralny serwer można przeorganizować pracę biura. Każdy nowy członek zespołu może rozpoczynać pracę niejako z marszu, gdyż całe środowisko do pisania i uruchamiania aplikacji ma od razu gotowe na centralnym serwerze i nie jest potrzebny specjalizowany sprzęt do pracy - wystarczy zwykły terminal do którego przyłączona jest klawiatura, myszka i monitory.

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:44:29

Czym się różni e-Pulpit24 od TeamViewer?

Postanowiliśmy w prosty sposób przedstawić różnice między e-Pulpit24, a innymi programami do pracy zdalnej.

autor: Klaudia Żolińska

| 2020-05-08 07:23:19

Jak skutecznie przyspieszyć nasz komputer

Powolne komputery są zmorą wielu ludzi, wszyscy dobrze znamy irytacje związaną z otwieraniem programu i czekaniem, aż w końcu się otworzy. Kuszące może być kupienie nowego ale są pewne środki dzięki którym możesz przedłużyć żywotność urządzenia.

autor: Krzysztof Błaszkiewicz

| 2020-02-21 10:16:20

Certyfikat SSL – kto musi go mieć i dlaczego?

Protokół SSL jest podstawą naszego bezpiecznego Internetu i chroni poufne informacje podczas podróży przez światowe sieci komputerowe. SSL jest niezbędny do ochrony Twojej witryny, nawet jeśli nie obsługuje poufnych informacji, takich jak karty kredytowe. Zapewnia prywatność, krytyczne bezpieczeństwo i integralność danych zarówno dla twoich stron internetowych, jak i danych osobowych użytkowników.

autor: Krzysztof Błaszkiewicz

| 2020-02-07 13:37:00

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych