Blog informatyczny

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o nowych technologiach.

Jak wybrać nazwę domeny internetowej?

Jak nazwać swoją domenę internetową? Jakie rozszerzenie wybrać? Czy korzystać z domeny IDN ? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym poradniku!

autor: Klaudia Żolińska

| 2020-06-10 09:21:05

Co to jest chmura internetowa?

Chmura internetowa to sieć połączonych ze sobą serwerów. Użytkownik posiadający dostęp do chmury, może na niej umieszczać swoje zdjęcia, filmy, dokumenty, programy,a nawet cały komputer z systemem. Jak działa taka chmura?

autor: Klaudia Żolińska

| 2020-05-21 13:53:04

Wdrożenie komputera w chmurze w biurze rachunkowym

Biura rachunkowe są jedną z najliczniejszych grup naszych klientów. Najczęściej biura zamawiają od 3 do 7 stanowisk. Na czym polega wdrożenie e-Pulpit24?

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:48:29

Wdrożenie komputera w chmurze w firmie wielooddziałowej

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w praktyce firm wielooddziałowych jest rozwiązaniem, które natychmiast się narzuca jako najlogiczniejsze, wręcz oczywiste. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywane w jednej, centralnej bazie danych. Zdecydowanie ułatwiona jest kontrola stanów magazynowych lub wyników finansowych oddziałów. Jednocześnie rozrachunki z kontrahentami są zarachowane w jednej, centralnej bazie danych i firma ma nad nimi pełną kontrolę.

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:47:04

Wdrożenie komputera w chmurze w dziale handlowym

Zastosowanie serwera e-Pulpit24 w działach handlowych pozwala zintegrować różne, często tylko fragmentami powiązane ze sobą rodzaje działalności w jedną spójną całość: na jednej platformie jaką jest zdalny dostęp do e-pulpit. Przede wszystkim relacje z kontrahentami są zapisywne w jednej, centralnej bazie danych. Ponadto łatwe jest prowadzenie spójnej polityki cenowej i rabatowej. Także premiowanie dzięki centralnemu podglądowi wyników działów nie powinno nastręczać problemów.

autor: Szymon Listwoń

| 2020-05-08 10:46:07

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i kodach rabatowych