Praca w e-Pulpit24.pl

Administrator bezpieczeństwa

Obowiązki:

  • monitorowanie infrastruktury IT
  • projektowanie nowych rozwiązań i ich wdrażanie
  • wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego, testowego i deweloperskiego
  • diagnozowanie, raportowanie i usuwanie usterek.
  • proaktywne zarządzanie systemami
  • utrzymanie dokumentacji technicznej

W zamian oferujemy:

  • ciekawą, różnorodną i nie nużącą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • kontakt z najnowszymi technologiami IT
  • możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania:

  • co najmniej 4-7 letnie doświadczenie w administracji usługą Microsoft Windows Serwer
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność zarządzania Active Directory
  • umiejętność tworzenia GPO
  • konfiguracja usług IAS/NPS/DNS/DHCP/serwer terminalowy/DFS
  • zarządzanie serwerem SQL
  • znajomość WSUS i WDS
  • znajomość Hyper-V / tworzenie / zarządzanie maszynami wirtualnymi
  • znajomość środowiska systemów Microsoft Windows XP/VISTA/7/8/10 , Server 2003/ Server 2008/ Server 2012 oraz Linux;
  • znajomość praktyk ITIL
  • znajomość mechanizmów PKI opartych o platformę Windows
  • znajomość technologii Citrix, MS Clusters, wirtualizacji Vmware
  • mile widziana znajomość Exchange w podstawowym zakresie zarządzania kontami użytkowników
  • gotowość do pracy i chęć do rozwoju, wdrażania nowych technologii
Informatyk / Administrator Windows

Obowiązki:

Wymagania:

  • doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu usterek komputerowych, systemowych
  • znajomość mechanizmów DNS, DHCP, sieci
  • podstawowa znajomość konfiguracji usług DNS/DHCP/serwer terminalowy
  • podstawowa znajomość serwera SQL
  • mile widziana znajomość Hyper-V / tworzenie / zarządzanie maszynami wirtualnymi
  • znajomość podstaw zarządzania Active Directory
  • znajomość środowiska systemów Microsoft Windows XP/VISTA/7/8/10 , Windows Serwer, Linux;
  • mile widziana znajomość systemów pocztowych, hostingów
  • Zadzwoń lub wyślij swoje CV, spotkajmy się na rozmowie.